FKP2-1N5/800-R
TME
FKP2-1N5/800-R RSS 0.77 0.77 x 3000
MPN:
FKP2L011501G00JO00
Kod:
FKP2-1N5/800-R
Minimalne zamówienie:
3 000 szt.
Zmiana ceny:
-1.26% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
0.78
Kondensator: polipropylenowy; 1,5nF; Upracy: 800VDC; 250VAC; THT