JFGC-0.47U/630
TME
JFGC-0.47U/630 RSS 2.50 2.50 x 5
MPN:
JFGC 0.47U 630V
Kod:
JFGC-0.47U/630
Zmiana ceny:
+0.08% (24.03.2026)
Poprzednia cena:
2.49
Ilość [ x szt]: 25+ 100+ 400+ 1000+
Kondensator: polipropylenowy; 0,47uF; 630VDC; Ø13,5x26mm; THT; ±5%