MX-43045-0600
Wekton
MX-43045-0600 RSS 8.60 8.60 6.99 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
MX-43045-0600
Producent:
MOLEX
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+24% (26.07.2022)
Poprzednia cena:
6.95
Ilość [ x szt]: 50+ 200+
Gniazdo Micro-Fit 3.0 męskie 6pin 8A 600V THT RM: 3mm