ERZV10D471
Wekton
ERZV10D471 RSS 0.95 0.95 x 97
  • Zgodny z RoHS
Kod:
ERZV10D471
Minimalne zamówienie:
97 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+17% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
0.81
Warystor ZNR 470V 300VAC 385VDC 3,5kA 85J THT R: 7,5mm