ERZV14D390
Wekton
ERZV14D390 RSS 1.32 1.32 x 57
  • Zgodny z RoHS
Kod:
ERZV14D390
Minimalne zamówienie:
57 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.19% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
1.31
Warystor ZNR 39V 25VAC 31VDC 2kA 11J THT RM: 7,5mm