PLD-40-350B
TME
PLD-40-350B RSS 83.12 83.12 67.58 + VAT
MPN:
PLD-40-350B
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.99% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
83.95
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Zasilacz: impulsowy; LED; 37,8W; 70÷108VDC; 350mA; 180÷295VAC; IP30