OWA-90E-12
TME
OWA-90E-12 RSS 196.75 196.75 159.96 + VAT
MPN:
OWA-90E-12
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.03% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
198.80
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Zasilacz: impulsowy; LED; 90W; 12VDC; 7,5A; 90÷264VAC; 127÷370VDC