BTA10-600CRG
Wekton
BTA10-600CRG RSS 3.26 3.26 x 32
  • Zgodny z RoHS
Kod:
BTA10-600CRG
Minimalne zamówienie:
32 szt.
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+10% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
2.96
Ilość [ x szt]: 50+
Triak 10A 600V Igt=25mA TO220AB-Isolated