BTB12-600CRG
Wekton
BTB12-600CRG RSS 3.00 3.00 x 34
  • Zgodny z RoHS
Kod:
BTB12-600CRG
Minimalne zamówienie:
34 szt.
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+10% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
2.73
Ilość [ x szt]: 50+
Triak 12A 600V Igt=25mA TO220AB