HF32F-012-ZS /657
Elbrod
HF32F-012-ZS /657 RSS 5.90 5.90 4.80 + VAT
Kod:
821
Producent:
OEM
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+64% (27.03.2018)
Poprzednia cena:
3.60
Przekaźnik sygnałowy HF32F-012-ZS
wymiary: 18.4X10.2X15.3 mm
Rezystancja cewki : 320 Ohm
Obciążalność styków : 3A/ 250 VAC
Napięcie zasilania cewki: 12V