FIX-LED-14
Wekton
RSS
0.09
x 1000
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- Kod:
- FIX-LED-14
- Minimalne zamówienie:
- 1 000 szt.
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +1.41% (27.04.2026)
- Poprzednia cena:
- 0.09
Sugerowane produkty dla fix
Tulejka dystansowa poliamid do diod LED 5mm 2pin h=14mm