FIX-LED-16
Wekton
RSS
0.23
x 750
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- Kod:
- FIX-LED-16
- Minimalne zamówienie:
- 750 szt.
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -5% (24.03.2026)
- Poprzednia cena:
- 0.25
Sugerowane produkty dla fix
Tulejka dystansowa poliamid do diod LED 5mm 2pin h=16mm