FIX-LED-23
Wekton
RSS
0.23
x 510
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- Kod:
- FIX-LED-23
- Minimalne zamówienie:
- 510 szt.
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -5% (15.04.2026)
- Poprzednia cena:
- 0.25
Sugerowane produkty dla fix
Tulejka dystansowa poliamid do diod LED 5mm 2pin h=23mm