FIX-LEDS-10
Wekton
RSS
0.05
x 1000
- Kod:
- FIX-LEDS-10
- Minimalne zamówienie:
- 1 000 szt.
- Zmiana ceny:
- -49% (15.04.2026)
- Poprzednia cena:
- 0.10
Sugerowane produkty dla fix
Tulejka dystansowa nylon do LED 3mm śred. 4mm h=10mm