FIX-LEDS-17
Wekton
FIX-LEDS-17 RSS 0.04 0.04 x 500
  • Zgodny z RoHS
Kod:
FIX-LEDS-17
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-40% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.07
Ilość [ x szt]: 1000+
Tulejka dystansowa nylon do LED 3mm śred. 4mm h=17mm