LRS-150-15
TME
RSS
87.55
71.18 + VAT
- MPN:
- LRS-150-15
- Zmiana ceny:
- -1.12% (11.05.2026)
|---|---|---|---|
Sugerowane produkty dla lrs
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 150W; 15VDC; 10A