LRS-150-24
TME
RSS
81.35
66.14 + VAT
- MPN:
- LRS-150-24
- Zmiana ceny:
- -1.14% (11.05.2026)
Sugerowane produkty dla lrs
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 156W; 24VDC; 6,5A