LRS-150-36
TME
RSS
88.54
71.98 + VAT
- MPN:
- LRS-150-36
- Zmiana ceny:
- +1.22% (30.04.2026)
Sugerowane produkty dla lrs
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 154,8W; 36VDC; 4,3A