AZ763-1C-24DE
Wekton
RSS
10.46
x 10
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- Kod:
- AZ763-1C-24DE
- Minimalne zamówienie:
- 10 szt.
- Producent:
- Zettler Electronics
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -2.63% (24.03.2026)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 20+ |
|---|---|
Sugerowane produkty dla az763
Przekaźnik SPDT 12A 400VAC AgNi Cewka: 24VDC 0,4W THT