HF41F/012-ZST
Wekton
RSS
9.95
x 8
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- Kod:
- HF41F/012-ZST
- Minimalne zamówienie:
- 8 szt.
- Producent:
- Hongfa
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -3.5% (06.03.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla hf41f
Przekaźnik SPDT 6A 400VAC AgSnO2 Cewka: 12VDC THT 3,8/5