DC100D60
TME
DC100D60 RSS 646.89 646.89 525.93 + VAT
MPN:
DC100D60
Zmiana ceny:
-0.6% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
650.77
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Przekaźnik: półprzewodnikowy; Uster: 4÷32VDC; 60A; 1÷100VDC; DC100