CMXE100D6
TME
CMXE100D6 RSS 308.94 308.94 251.17 + VAT
MPN:
CMXE100D6
Producent:
Sensata / Crydom
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.17% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
309.46
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Przekaźnik: półprzewodnikowy; Uster: 20÷28VDC; 6A; 0÷100VDC; THT