TXL025-24S
TME
TXL025-24S RSS 167.83 167.83 136.45 + VAT
MPN:
TXL 025-24S
Kod:
TXL025-24S
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
169.75
Ilość [ x szt]: 50+ 100+
Zasilacz: impulsowy; do wbudowania,modułowy; 25W; 24VDC; 1,1A