STGW30NC60WD
TME
STGW30NC60WD RSS 23.86 23.86 19.40 + VAT
MPN:
STGW30NC60WD
Obudowa:
TO-247-3
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.25% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
23.80
Ilość [ x szt]: 2+ 10+ 20+ 30+
Tranzystor: IGBT; 600V; 30A; 200W; TO247-3