OWA-90E-15
Wekton
OWA-90E-15 RSS 196.80 196.80 160.00 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
OWA-90E-15
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.23% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
199.26
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Zasilacz Desktop 90W 90-264VAC / 15V 6A IP67 Wtyk XLR