BT134-600.127
Wekton
BT134-600.127 RSS 1.32 1.32 x 69
  • Zgodny z RoHS
Kod:
BT134-600.127
Minimalne zamówienie:
69 szt.
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-220
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.72% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
1.31
Ilość [ x szt]: 100+
Triak 4A 600V 35mA/70mA SOT82