PHE844RD6330MR30L2
Wekton
PHE844RD6330MR30L2 RSS 5.50 5.50 x 19
  • Zgodny z RoHS
Kod:
PHE844RD6330MR30L2
Minimalne zamówienie:
19 szt.
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.47% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
5.52
Ilość [ x szt]: 20+
Kondensator polipropylenowy X1 330nF 480VAC RM: 22,5mm