PHE844RD6470MR06L2
Wekton
PHE844RD6470MR06L2 RSS 9.46 9.46 x 3
  • Zgodny z RoHS
Kod:
PHE844RD6470MR06L2
Minimalne zamówienie:
3 szt.
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.39% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
9.49
Ilość [ x szt]: 10+ 20+
Kondensator polipropylenowy X1 470nF 480VAC RM: 22,5mm