IPS4000/12V-N
TME
IPS4000/12V-N RSS 681.17 681.17 553.80 + VAT
MPN:
3IPS400012
Kod:
IPS4000/12V-N
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-11% (19.04.2026)
Poprzednia cena:
766.29
Przetwornica: DC/AC; 2000W; Uwyj: 230VAC; 10,5÷15,5VDC; 92%; 12V