SPP15P10PLHXKSA1
Wekton
SPP15P10PLHXKSA1 RSS 4.47 4.47 x 17
  • Zgodny z RoHS
Kod:
SPP15P10PLHXKSA1
Minimalne zamówienie:
17 szt.
Producent:
Infineon
Obudowa:
TO-220
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.33% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
4.49
Ilość [ x szt]: 20+
Tranzystor P-MOSFET 100V 15A 128W TO220