BTA12-700CWRG
Wekton
BTA12-700CWRG RSS 7.60 7.60 x 10
  • Zgodny z RoHS
Kod:
BTA12-700CWRG
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.59% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
7.65
Ilość [ x szt]: 100+
Triak 12A 700V Igt=35mA Snubberless TO220AB-Isolated