DJNR4018-101-S
TME
DJNR4018-101-S RSS 0.69 0.69 x 10
MPN:
DJNR4018-101-S
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
FERROCORE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.29% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.70
Ilość [ x szt]: 100+ 1000+ 3500+
Dławik: drutowy; SMD; 100uH; Ipracy: 280mA; R: 1,45Ω; ±20%; 4x4x1,8mm