DJNR6028-101-S
TME
DJNR6028-101-S RSS 0.81 0.81 x 5
MPN:
DJNR6028-101-S
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
FERROCORE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.75% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.80
Ilość [ x szt]: 100+ 500+ 1500+
Dławik: drutowy; SMD; 100uH; Ipracy: 660mA; R: 600mΩ; ±20%; 6x6x2,8mm