DJNR6045-101-S
TME
DJNR6045-101-S RSS 0.72 0.72 x 5
MPN:
DJNR6045-101-S
Zmiana ceny:
+1.12% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.71
Ilość [ x szt]: 100+ 500+ 1000+ 2000+
Dławik: drutowy; SMD; 100uH; Ipracy: 750mA; R: 466mΩ; ±20%; 6x6x4,5mm