DJNR6045-6R8
TME
DJNR6045-6R8 RSS 0.82 0.82 x 5
MPN:
DJNR6045-6R8
Zmiana ceny:
+0.98% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.81
Ilość [ x szt]: 100+ 500+ 2000+
Dławik: drutowy; SMD; 6,8uH; Ipracy: 3,5A; R: 49,4mΩ; ±20%; Isat: 3,8A