FQB22P10TM
Wekton
FQB22P10TM RSS 8.06 8.06 x 13
  • Zgodny z RoHS
Kod:
FQB22P10TM
Minimalne zamówienie:
13 szt.
Producent:
onsemi
Obudowa:
TO-263
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.46% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
8.09
Tranzystor P-MOSFET 100V 22A 125W 0,096R TO263