RLB0608-470KL
Wekton
RLB0608-470KL RSS 1.20 1.20 x 20
  • Zgodny z RoHS
Kod:
RLB0608-470KL
Minimalne zamówienie:
20 szt.
Producent:
BOURNS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-4.57% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
1.26
Ilość [ x szt]: 50+
Dławik drutowy pionowy 47uH 0,37A 1R ±10% THT R: 2mm