IGP30N60H3
TME
IGP30N60H3 RSS 13.81 13.81 11.23 + VAT
MPN:
IGP30N60H3XKSA1
Kod:
IGP30N60H3
Producent:
INFINEON TECHNOLOGIES
Obudowa:
TO-220-3
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.22% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
13.78
Ilość [ x szt]: 2+ 10+ 20+ 50+ 100+ 500+
Tranzystor: IGBT; 600V; 30A; 187W; TO220-3; H3