BLM18SG121TN1D
TME
BLM18SG121TN1D RSS 0.55 0.55 0.45 + VAT
MPN:
BLM18SG121TN1D
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.85% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.54
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 50+ 100+ 250+ 500+ 1000+ 5000+ 10000+
Ferryt: koralik; Imp.@ 100MHz: 120Ω; SMD; 3A; 0603; R: 0,025Ω; BLM