TRANSFORMATOR-REGULATOR A3RW 1.5/1/S/IP21 3FAZOWY
Eltronix
TRANSFORMATOR-REGULATOR A3RW 1.5/1/S/IP21 3FAZOWY A3RW to autotransformatorowe regulatory służące do pięciostopniowej regulacji prędkości obrotowej trójfazowych silników wentylatorowych. Regulatory te zaprojektowane są z myślą o profesjonalnych instalacjach wentylacyjnych i grzewczych. Wyposażone w niezależny włącznik oraz lampkę sygnalizującą alarm. Obwód sterowania regulatora chroniony bezpiecznikiem. Wbudowane zabezpieczenie przeciwzamrożeniowe (styki FS) oraz zabezpieczenie termiczne silnika (styki TK). Maksymalna temperatura otoczenia 25°C. Dane produktu: 5-stopniowa regulacja Zabezpieczenia: przepięciowe, przeciwzamrożeniowe, termiczne Zgodne z EN61558-2-13 Specyfikacja techniczna: Oznaczenia modelu A3RW 1.5 Typ transformatora obudowane, regulowane Napięcie wejściowe 3 x 400 V Napięcie wtórne - regulowane 3 x 95 V / 3 x 145 V / 3 x 190 V / 3 x 240 V / 3 x 400 V Prąd uzwojenia wtórnego max. 1.5 A Klasa ochrony IP21 Klasa izolacji ciepła B - 130 °C Wymiary (bez mocowań) 200 x 250 x 135 Waga 10 kg