SPD15P10PLGBTMA1
Wekton
SPD15P10PLGBTMA1 RSS 6.81 6.81 x 13
  • Zgodny z RoHS
Kod:
SPD15P10PLGBTMA1
Minimalne zamówienie:
13 szt.
Producent:
Infineon
Obudowa:
TO-252
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.66% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
6.86
Ilość [ x szt]: 20+
Tranzystor P-MOSFET 100V 15A 0,14R 128W TO252