BZX585-B18.115
TME
BZX585-B18.115 RSS 0.69 0.69 x 5
MPN:
BZX585-B18,115
Kod:
BZX585-B18.115
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
Nexperia
Obudowa:
SOD523
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.29% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
0.69
Ilość [ x szt]: 10+ 100+
Dioda: Zenera; 0,3W; 18V; SMD; rolka,taśma; SOD523; Ifmax: 200mA