GST120A48-R7B
Wekton
GST120A48-R7B RSS 188.29 188.29 153.08 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
GST120A48-R7B
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.41% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
190.98
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Zasilacz Desktop 48V 2,5A kabel Wtyk: DIN 4pin R7B