BT138-800E TRIAK 12A 800V
Elbrod
BT138-800E TRIAK 12A 800V RSS 2.90 2.90 2.36 + VAT
Kod:
2143
Producent:
OEM
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.47% (03.12.2025)
Poprzednia cena:
2.83
Triak BT138-800E
Prąd przew. 12A
Napięcie wsteczne 800V
Igt- 35 - 75 mA