9250A-332-RC
Wekton
9250A-332-RC RSS 13.07 13.07 x 6
  • Zgodny z RoHS
Kod:
9250A-332-RC
Minimalne zamówienie:
6 szt.
Producent:
BOURNS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.23% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
13.04
Ilość [ x szt]: 10+
Dławik osiowy 3,3uH 0,48A 0,35R ±10% THT 4,11x10,41mm