MCD40-16IO6
TME
MCD40-16IO6 RSS 113.82 113.82 92.54 + VAT
MPN:
MCD40-16IO6
Producent:
IXYS
Obudowa:
SOT-227B
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.18% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
114.03
Ilość [ x szt]: 3+ 10+
Moduł: diodowo-tyrystorowy; 1,6kV; 40A; SOT227B; Ufmax: 1,29V