LC1D25B7
Wekton
LC1D25B7 RSS 269.00 269.00 218.70 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
LC1D25B7
Producent:
SCHNEIDER ELECTRIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+14% (23.03.2026)
Poprzednia cena:
235.00
Ilość [ x szt]: 2+ 5+
Stycznik 3xNO 25A 690VAC (1xNO 1xNC) Cewka: 24VAC DIN