HM-1455T2202BK
TME
HM-1455T2202BK RSS 142.13 142.13 115.55 + VAT
MPN:
1455T2202BK
Kod:
HM-1455T2202BK
Zmiana ceny:
-0.38% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
142.67
Ilość [ x szt]: 10+
Obudowa: z panelem; 1455; X: 165mm; Y: 220mm; Z: 51mm; aluminium