SK636/100/SA
TME
SK636/100/SA RSS 25.44 25.44 20.68 + VAT
MPN:
SK 636 100 SA
Kod:
SK636/100/SA
Producent:
Fischer Elektronik
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.32% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
25.36
Ilość [ x szt]: 5+ 20+ 100+
Radiator: wytłaczany; żeberkowy; czarny; L: 100mm; W: 33mm; H: 14mm