HCI1350-1R4
TME
HCI1350-1R4 RSS 6.30 6.30 5.12 + VAT
MPN:
HCI1350-1R4
Producent:
FERROCORE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.32% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
6.32
Ilość [ x szt]: 10+ 100+
Dławik: drutowy; SMD; 1,4uH; Ipracy: 20A; R: 2,4mΩ; ±20%; Isat: 26A